Futbol Menajerlik şirketimiz – futbolcunun Gelişimi ve Kariyeri

0

Futbol menajerleri olarak hedefimiz, temsil ettiğimiz futbolcuların potansiyellerinin en üst seviyesine çıkmalarına yardımcı olabilmektir. Ünlü türk Futbolcuların sportif ve kişisel gelişimlerinin desteklenmesi, kariyer hedeflerinin belirlenmesi ve doğru seçimler yapmaları için çalışmaktayız.

Futbol Menajeri futbolcunun profesyonel kariyeri için çalışan yetkilisidir. Futbolcu sadece kendini geliştirmeyi düşünmeli.

Profesyonel futbol menajeri, kulüp ile futbolcu arasında anlaşma sağlayan, futbolcunun tüm sorunlardan arınarak sahaya çıkmasını sağlayan kişidir.  Profesyonel futbolcu menajerlik şirketleri olarak amacımız aynı zamanda oyuncuların arkalarında bir kuvvet, partner ve dost olarak çalışmaktır.

Futbol Menajeri ve Transfer

futbol menajeri

futbol menajeri

Kulüplerle yaptığımız transfer görüşmelerinde de kulüp menajerlerinin düşüncelerini alarak futbolcunun o kulübün vizyonuna uygun olup olmadığını ciddi şekilde değerlendirmekteyiz.

Lisanslı Futbol Menajerlik Firması olarak hizmetlerimiz

Lisanslı futbol menajerleri olarak firmamız, futbol bilgisi, yetenek seçimini ve futbol ekonomisini takip etmeyi profesyonelce uygulayan öncü türk futbol menajeri firmaları isimlerinden birisidir. Bünyemizdeki tecrübeli Futbol Menajerleri, Türkiye´ nin en iyi futbolcu seviyesine ulaşmak hedefleyen yetenekleri geliştirebilmek bilgisine sahip bir kadromuz var.

Spor Konseptimiz

Genç bir futbolcuyu başarılı olarak yetiştirmek ve onları hayata karşı güçlü bireyler olarak hazırlamak amacıyla tasarladığımız Spor Konseptimiz faaliyet alanımızı genişletmiştir (Futbolcu üzerine odaklanan özel sportif program). Bu program hayatını profesyonel bir futbolcu olarak geçirmeye karar veren ve mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için sürekli kendini geliştirmenin yollarını arayan futbolcular için.Bir futbolcu dürüst, çalışkan, kendini yetiştirirse gerçek bir üstün profesyonel olabilir. Profesyonel bir çalışma sistemi ve karşılıklı güven ortamıyla başarı elde edilebilir.

Spor Konseptin temel amacı her sporcuda var olan potansiyeli açığa çıkarmak ve onların bu yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Program profesyonel futbolcunun günümüzde geldiği aşırı rekabetçi ortamda tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ve takımı içinde ve uluslararası düzeyde rekabet edebilmesine olanak sağlamak için geliştirilmesi gereken en önemli alanlarda becerilerini sistemli bir şekilde geliştirmekde yardımcı olacak. Geç/ileri ergenlik dönemi olarak adlandırılan 18-20 yaş arası süreçte kişisellik değişiklikler oluşur ve bir futbolcunun Kariyeri için önemli bir dönüm noktasıdır.

Bu futbolcu ileride „bugünkü aklım 18 yaşındayken olsaydı …“ demesine gerek kalmayacakdır.

Yetenek seçiminde, genç futbolcunun gelişim süreci izlenmeli kaydedilen süreç takip edilmelidir. O futbolcunun oyun stiline, oyun anlayışına, yaşadığı şehre, kişilik anlayışına ve yeteneklerine göre ortam oluşturacak kulüpler tercih edilmeli ve gelişimi sağlanmalıdır. İster büyük, ister küçük olsun bütün futbolcuların profesyonel menajere ihtiyacı vardır. Bir futbolcu istediği kadar yetenekli olsun, kendini daha fazla gelistirebilmesi için yol gösterecek biri yoksa başarılı olması çok zordur. Dolayısıyla Futbol Menajeri profesyonel bilgiye sahip ve Futbolcunun gelişimini en iyi şekilde gerçekleştirebilecek bir Menajer ile başarı elde edilebilir.


Futbol Menajerlik şirketimiz

  • Genç futbolculara özel kişisel ve sportif gelişim programı
  • Yetenek belirleme ve futbolcunun Kariyer planlaması
  • Futbolcuların yurtiçi ve yurtdışındaki kulüplere tanıtılması
  • Transfer görüşmeleri yapılması
  • Kontrat çalışmaları ve hukuki destek
  • Transfer sonrası Hizmetler
  • Reklam & Marketing
  • Sponsorluk Çalışmaları

Genç futbolcular en az 16, 17 yaşında ve bir Profesyonel kulubün alt yapısında Elit Ligi’nde olması gerekiyor.

Futbol Menajeri arıyorum diyorsan bilgilerini bize gönderebilirsin?

Isim, doğum tarihin, güncel kulüp vs …

Iletişim email:

team@best-score.com

Futbolcu menajerleri´ miz Türkiye´ de Istanbul, Izmir, Bursa, Ankara, Antalya ve Konya‘ da

-