Futbol Menajerlik şirketimiz ve futbolcunun kariyeri

0

Futbol menajerleri olarak amacımız, temsil ettiğimiz futbolcuların  potansiyellerinin en üst seviyesine çıkmalarına yardımcı olabilmektir. Ünlü türk Futbolcuların sportif ve kişisel gelişimlerinin desteklenmesi, kariyer hedeflerinin belirlenmesi ve doğru seçimler yapmaları için çalışmalarımızdan oluşmaktadır.

Futbol Menajeri futbolcunun profesyonel yetkilisidir. Futbolcu sadece futbolu düşünmeli.

Lisanslı futbol menajerleri olarak firmamız, futbol bilgisi, yetenek seçimini ve futbol ekonomisini takip etmeyi profesyonelce uygulayan öncü türk menajer firmaları  isimlerinden birisiyiz. Bünyemizde tecrübeli menajerler, türkiyenin en iyi futbolcu seviyesine ulaşmak isteyen yetenekleri geliştirebilmek bilgisine sahip bir kadromuz var.

Profesyonel futbol menajeri, kulüp ile futbolcu arasında anlaşma sağlayan, futbolcunun tüm sorunlardan arınarak sahaya çıkmasını sağlayan kişidir.  Menajerin işi transfer yapıldıktan sonra devam eder. Profesyonel futbolcu Menajerlik şirketleri olarak amacımız aynı zamanda oyuncuların arkalarında bir kuvvet, partner ve dost olarak çalışmaktır.

Futbol Menajeri ve Transfer

futbol menajeri

futbol menajeri

Kulüplerle yaptığımız transfer görüşmelerinde de kulüp menajerlerinin düşüncelerini alarak futbolcunun o kulübün vizyonuna uygun olup olmadığını ciddi şekilde  değerlendirmekteyiz. Bir futbolcu dürüst, çalışkan, kendini yetiştirirse gerçek bir profesyonel olabilir.  „Ben bu takımın için…“ diyerek kulüp ve menajerleri vasıtasıyla hakkını arayabilir. Profesyonel bir çalışma sistemi ve karşılıklı güven ortamıyla başarı elde edilebilir.

Yetenek seçiminde, genç futbolcunun gelişim süreci izlenmeli kaydedilen süreç takip edilmelidir. O futbolcunun oyun stiline, oyun anlayışına, yaşadığı şehre, kişilik anlayışına ve yeteneklerine göre ortam oluşturacak kulüpler tercih edilmeli ve gelişimi sağlanmalıdır. İster büyük, ister küçük olsun bütün futbolcuların menajere ihtiyacı vardır. Bir futbolcu istediği kadar yetenekli olsun, kendini daha fazla gelistirebilmesi için yol gösterecek biri yoksa başarılı olması çok zordur. Futbolcu menajerlerimiz Türkiye de Istanbul, Izmir, Bursa, Ankara, Antalya ve Mersin.

Futbol Menajerlik şirketimiz

  • Futbolcuların yurtiçi ve yurtdışındaki kulüplere tanıtılması
  • Transfer görüşmeleri yapılması
  • Kontrat Çalışmaları ve hukuki destek
  • Yetenek Belirleme ve Kariyer İlerlemesi
  • Transfer Sonrası Hizmetler
  • Reklam & Marketing
  • Sponsorluk Çalışmaları

Futbolcu olarak kendini iyi tanıtman gerekir!

Futbol Menajeri arıyorum diyorsan bilgilerini bize gönder?
Isim, doğum tarihin, mevkin, güncel kulüp vs …

Iletişim mail: team@bestscore.eu

-